• (044) 361-83-15
  • (099) 739-18-19
  • ТОВ "Айсофт"
  •  online@isoft-s.com

OfficeSuite for Windows на 1 рiк

OfficeSuite for Windows на 1 рiк

Разместите первым отзыв для этого товара

Доступность: Есть в наличии

Краткая информация

Якщо Ви вирішите купити Office Suite for Windows OEM на 1 рiк у нас, то гарантовано отримаєте ліцензійний ключ активації Office Suite for Windows OEM на 1 рiк одразу після оплати.


 


Завдяки повній сумісності з наявними форматами документів і розширеними функціями для роботи з PDF, OfficeSuite для Windows забезпечує наступні можливості:Створення ДОКУМЕНТІВ привабливого вигляду, що передбачають всілякі параметри редагування і форматування. 


Складні операції з даними в таблицях із застосуванням великої бібліотеки формул; проміжні підсумки і параметри умовного форматування з панелями даних і колірною шкалою. 


Захоплюючі ПРЕЗЕНТАЦІЇ з можливістю додавання десятків настроюються фігур; переходи між слайдами та використання власних фотографій, зображень і відео. 


Управління всіма обліковими записами електронної пошти за допомогою інтегрованого ПОШТОВОЇ клієнта; зручний обмін будь-якими документами по електронній пошті в повідомленнях з форматується текстом. 


Зручне форматування файлів PDF, підтримка заповнюваних форм, експорт та конвертування, цифрова безпеку і сертифікати, розширені виправлення і анотації, а також багато іншого.


 


Ключ продукту обміну та поверненню НЕ підлягає!

Дополнительная информация

Мова інтерфейсу Багатомовний
Кількість ліцензованих об'єктів 1
Тип ліцензії Базова
Призначення Windows (ПК)