• (044) 361-83-15
  • (099) 739-18-19
  • ТОВ "Айсофт"
  •  online@isoft-s.com

ABBYY Screenshot Reader (ESD - електронна ліцензія)

ABBYY Screenshot Reader (ESD - електронна ліцензія)

Разместите первым отзыв для этого товара

Доступность: Есть в наличии

Краткая информация

Увага! Відвантаження цієї ліцензії здійснюється після оплати, в робочий час, понеділок - п'ятниця, 9.00 - 18.00


Увага! Продукт вимагає обов'язкової активації через Інтернет або по електронній пошті

Информация

ABBYY Screenshot Reader - проста и Зручна програма для создания знімків будь-якої зони екрана. Вона поможет Зберегти зображення Всього екрана, вікна програми або віділеної вручну зони. Ви можете використовуват ЦІ зображення во время підготування презентацій або Відправити їх електронною поштою друзям або колегам.

У разі спожи програма розпізнає текст з обраної зони екрана и Збереже его в редагованій формат. Це зручне в разі, если текст не можна скопіюваті Звичайно способом, например, в анімованіх роликах, мультимедійних презентаціях, графічних збережений.

Основні возможности

Отримання знімка части екрана, Збереження и Відправлення поштою

Відправлення скріншота з повідомленням про помилки

Додавання зображення з екрана в презентацію або звіт

Сценарії использование

Створення знімків будь-якої зони екрана

Програма поможет легко и просто створюваті знімкі будь-якої зони екрана комп'ютера, и ви можете використовуват ЦІ зображення во время підготування презентацій, Навчальних матеріалів, надсілання друзям або в службу ТЕХНІЧНОЇ ПІДТРИМКИ. Застосовуючі функцію «знімок екрана з відстрочкою», можна делать знімкі з п'ятісекундною затримки, например, для создания знімка Певного моменту з анімаційного ролика.

Розпізнавання тексту з віділеної зони

Іноді во время перегляду зображення, презентацій або PDF-файлів вінікає необходимость скопіюваті ту чи іншу фразу, но звичайна копіюванням це сделать НЕ виходе. Через це доводиться передруковуваті інформацію вручну. Знайомий ситуация?

Вікорістовуючі ABBYY Screenshot Reader, ви зможете Швидко здійсніті знімок потрібної зони з текстом и превратить его на редагованій формат. Далі ви можете Вставити розпізнаній текст у документ, з Яким працюєте, або Зберегти в новий документ Microsoft Word и Excel. Програма розпізнає тексти 188 мовами й підтрімує 24 мови інтерфейсу.

Простий и Зручний інтерфейс

Програма дуже проста у вікорістанні. Від вас буде нужно только вказаті формат, у Який ви хочете Зберегти знімок екрана (у форме зображення або у формат документа), а потім віділіті с помощью курсору міші зону екрана. После цього знімок екрана або текст для Подальшого Редагування у Вашому розпорядженні! Для Вашої зручності програму можна налаштуваті так, щоб вона всегда булу під рукою й запускати за одним натісканням міші з tray-меню.

Дополнительная информация

Мова інтерфейсу Багатомовний
Кількість ліцензованих об'єктів 1
Тип ліцензії Базова
Призначення Windows (ПК)