• (044) 361-83-15
  • (099) 739-18-19
  • ТОВ "Айсофт"
  •  online@isoft-s.com

ABBYY FineReader Pro for Mac (ESD - електронна ліцензія)

ABBYY FineReader Pro for Mac (ESD - електронна ліцензія)

Разместите первым отзыв для этого товара

Доступность: Есть в наличии

Краткая информация

Увага! Відвантаження цієї ліцензії здійснюється після оплати, в робочий час, понеділок - п'ятниця, 9.00 - 18.00


Увага! Продукт вимагає обов'язкової активації через Інтернет або по електронній пошті

Информация

ABBYY FineReader Pro для Mac - програма для розпізнавання тексту, яка переводить зображення документів і будь-які типи PDF-файлів в електронні редаговані формати. Програма визначає і точно відновлює логічну структуру документа в його електронної копії, дозволяючи забути про передрук текстів.

 

Основні можливості:

 

Сканування паперових документів і їх перетворення в редаговані електронні формати: DOCX, ODT, RTF, XLSX, PDF, PDF / A, PPTX, HTML, EPUB, FB2 і ін.

Відтворення логічної структури документа в його електронній копії - програма визначає і відтворює колонтитули, виноски, елементи змісту і т. П.

Створення оптимальних за розміром PDF-документів з можливістю пошуку для зберігання в електронних архівах.

Можливості обробки зображень, отриманих з цифрової камери, наприклад, усунення трапецієподібних перекручувань, цифрового шуму, зміни контрастності і т. П.

Створення аматорських електронних книг для читання на портативних пристроях.

Автоматизація розпізнавання, можливості пакетної обробки і запуску конвертації "за розкладом" - завдяки підтримці дій додатки Automator і команд AppleScript.

 

Неперевершена точність і швидкість розпізнавання

Завдяки вбудованим технологіям оптичного розпізнавання тексту ABBYY OCR, ABBYY FineReader Pro для Mac з високою точністю перетворює зображення документів і PDF-файли всіх типів в електронні редаговані формати, зберігаючи ваш час для вирішення інших завдань.

 

Свобода від переформатування документів

В ABBYY FineReader Pro для Maс вбудована унікальна технологія ADRT, яка аналізує логічну структуру всього документа і відновлює її в електронній копії. Програма визначає розмір шрифту, накреслення і інші особливості форматування, а також відтворює структурні елементи - таблиці і діаграми, колонки, заголовки, виноски, колонтитули, номери сторінок і т. П. І ви отримуєте електронну копію документа, ідентичну оригіналу.

 

Підтримка 189 світових мов

ABBYY FineReader Pro для Mac розпізнає документи на 189 мовах на основі кириличного, латинського, грецького, вірменського і ієрогліфічного написаний, а також автоматично визначає мови документа. Крім основних європейських мов програма підтримує китайський, японський, корейський і будь-які їх комбінації.

 

Зрозумілий інтерфейс в стилі Mac OS X

Зручний інтерфейс дозволить вам швидко налаштувати процес розпізнавання. Для вивчення функцій програми не буде потрібно багато часу: зрозумілий інтерфейс допоможе вам в кілька кліків перетворити документ в редагований формат. При відкритті програма показує вікно «Завдання», в якому ви знайдете набір найбільш частих користувальницьких сценаріїв.

 

Збереження в популярні формати документів і зображень

Зберігайте результати розпізнавання в зручні для вас формати - текстові документи (DOCX, ODT, RTF), електронні таблиці (XLSX), презентації (PPTX), документи PDF і PDF / A з різними настройками збереження, файли HTML і формати електронних книг (EPUB і FB2). Ви також можете відправити результат безпосередньо з ABBYY FineReader Pro для Mac в додатки Apple Pages, Numbers і інші.

 

Підтримка зображень, отриманих з цифрової камери або камери мобільного пристрою

Сфотографуйте потрібний вам документ або інформацію у зручний час і в зручному місці, а потім просто завантажте фотографії в програму. Програма автоматично застосовує необхідні інструменти попередньої обробки для різних типів зображень. А за допомогою редактора зображень ви зможете вручну налаштувати яскравість і контрастність фотографії, виправити перекіс або трапециевидное спотворення, прибрати цифровий шум, обрізати зайві частини зображення і багато іншого.

 

Збереження в формат PDF для зберігання і безпечного обміну документами

Програма дозволяє перетворювати відскановані документи або зображення документів у формати PDF з можливістю пошуку і PDF / A - зручний формат для довгострокового зберігання. Це особливо зручно, коли необхідно зберегти документ в первозданному вигляді, але при цьому зробити його доступним для пошуку і копіювання інформації. Завдяки вбудованій технології MRC-стиснення ваші PDF-документи не займуть багато місця на диску.

 

Створення особистих електронних книг

Розпізнавайте книги, наукові статті та навчальні матеріали і перетворюйте їх в зручний для вас формат електронних книг, щоб переглядати їх на портативних пристроях в будь-якому зручному для вас місці.

 

Підтримка засобів автоматизації від Mac OS X

Завдяки підтримці програми Automator і мови скриптів AppleScript, користувач може створювати зручні робочі процеси, що включають розпізнавання і конвертацію документів, і програма буде виконувати їх без його участі. Наприклад, можна створити спеціальну папку, документи з якої будуть в певний час автоматично перетворюватися з PDF в Microsoft Word і зберігатися в потрібній директорії, або налаштувати додаток для розпізнавання знімків з екрану.

Дополнительная информация

Мова інтерфейсу Російська, Українська, Англійська
Кількість ліцензованих об'єктів 1
Тип ліцензії Базова
Призначення MAC OS (ПК)